بازدید از بیمارستان علی اصغر(ع) به مناسبت روز پرستار

تجلیل به مناسبت روز پرستار سال 99

در روز پرستار سال 99 معاون محترم استاندار به همراه مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های استان فارس، مدیر عامل شرکت همیارنت و هیئت همراه به مناسبت ولادت حضرت زینب کبری(س) و روز پرستار از بخش های مختلف درمانی بیمارستان علی اصغر شیراز بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت، به مناسبت روز پرستار و به منظور پاسداشت از زحمات بی وقفه و دلسوزانه پرستاران عزیز کشورمان و عیادت ازبیماران، دکتر رضائی معاون استاندار، مهندس میرزائی مدیر عامل سازمان همیاری شهرداری های استان فارس و مهندس بنان ماه مدیر عامل شرکت همیارنت به همراه تعدادی از همکاران از بخش های مختلف بیمارستان دیدن کردند و مشکلات جامعه پرستاری و کارکنان را مورد بررسی قرار دادند.

تبریک و قدردانی از کادر درمانی به مناسبت روز پرستار

در تجربه سال اخیر، جامعه بهداشت بالخصوص پرستاران به شایستگی اسوه پذیری از حضرت زینب کبری را به نمایش گذاشتند. این سپید پوشان عرصه سلامت، با بردباری و تلاش به مبارزه با این ویروس ناشناخته پرداختند. این مجاهدان در مسیر شکست کرونا با تلاش و دلسوزی کشور ایران را سربلند نمودند. در تجلیل از این بزرگان به مناسبت روز پرستار به این سروران تبریک گفته شد.


در این دیدار معاون استاندار از زحمات کادر درمان بسیار قدردانی کردند. به علاوه ایشان راه کارهای خود را نسبت به تامین بودجه مورد نیاز این مجموعه از محل بودجه عمرانی بخش درمان استان اعلام کردند.

مهندس میرزائی نیز با سپاس از فداکاری مدافعان سلامت، هدایایی را به رسم احترام تقدیم کادر درمان بیمارستان نمودند. هم چنین یک سال سرویس اینترنت رایگان توسط مدیر عامل شرکت همیارنت، جهت قدردانی از این سفیران بهداشت تقدیم گردید.

در پایان نیز از قسمتی از بخش های بیمارستان علی اصغر(ع) دیدار به عمل آمد.

ان شالله در پناه حق و سایه حضرت زینب (س)، همه بیماران شفا یابند. امید است با یاری کادر درمان و هم وطنان، این ویروس منحوس از ایران پاک گردد.


بازدید از بیمارستان علی اصغر به مناسب روز پرستار

تاریخ درج خبر :1 دی ماه 99