خانه محصولات سرويس Broadband
شرکت شیراز همیار با مجوز رسمي از شرکت مخابرات ايران به عنوان ISDP مجاز، با بهره گيري از پهناي باند وسيع از طريق فيبر نوري و با استفاده از آخرين تکنولوژی پيشرفته جهاني، امکان ارائه پهناي باند اینترنت اختصاصي به متقاضيان را فراهم نموده است.

روشهای ارائه سرویس پهنای باند اینترنت اختصاصی:
1) بستر INTRANET در این روش با استفاده از سیم مسی موجود در محل مشترک ( تا سقف 2 مگا بیت در ثانیه) و یا فیبر نوری ( تا سقف 155 مگا بیت در ثانیه) مشترک به شبکه اینترانت کشور متصل شده و یک ارتباط اختصاصی بر روی اینترانت بین شرکت و مشترک برقرار و پهنای باند در کمترین مدت پس از درخواست مشترک قابل دریافت می باشد.

2) بستر Wireless همیارنت با راه اندازی و تجهیز پایگاه های بی سیم، پوشش گسترده ای را در سطح شهر شیراز و مناطق صنعتی جهت ارائه سرویس پهنای باند بصورت بی سیم بوجود آورده است. این روش در مکان هایی که از امکانات مخابراتی ضعیفی برخوردارند و امکان دریافت سرویس مخابراتی نظیر Intranet و IP-MPLS و PTP مقدور نبوده و یا زمان بر است، مناسب و قابل اجراست.

در این روش پس از امکان سنجی محل شرکت در صورت وجود دید مستقیم بین یکی از پایگاه های شرکت و محل مشترک، سرویس در کمترین زمان ارائه می گردد.